Pachnieć świętami*

Pierwsze przymrozki już za nami, ale prawdziwa zima dopiero pokaże nam swoje oblicze. Wszyscy przygotowujemy się na nadchodzące mrozy. Warto również w tym czasie zadbać o nowy zapach.

Zima sprzyja zapachom ciepłym i słodkim. Powinniśmy więc odstawić na pięć miesięcy delikatne, owocowe wonie i otoczyć się „zapachem zimowym”. Najbardziej pamiętamy te zapachy, które wzbudzają w nas jakieś emocje.

Zima to czas kiedy świąteczny nastrój ogarnia wszystkich. No i oczywiście zapachy świąteczne. Choinki, pieczonych ciast, przepysznych potraw…

Czy możemy to wykorzystać? Oczywiście, że tak. Kuszenie tymi zapachami, które wszyscy pamiętamy z dzieciństwa, które są dla nas miłe, wykorzystywane jest przez wielu kreatorów perfum. Dzięki temu, gama perfum, które możemy wybrać na zimę jest przeogromna.

Dobrym wyborem będą zapachy, w których dominuje drzewo sandałowe, wanilia, piżmo, czy paczuła. Ale nie tylko…

Przykładem perfum idealnych na chłodne dni może być: CALVIN KLEIN EUPHORIA . Ta orientalna kompozycja zachwyci wszystkich nutami egzotycznych owoców, kwiatów oraz kremowymi akordami. Zmysłowy i seksowny, pozwala poczuć się wyjątkowo i bardzo kobieco. Dla kobiet eleganckich, uwodzicielskich i pełnych naturalnego wdzięku. Możecie go zdobyć już dziś w szokującej cenie na

http://www.odlewkiperfum.pl/l/879-calvin-klein-euphoria-blossom-edt-perfumetka-gladka-5ml.html

 

Bardzo ciekawą propozycją jest również CHRISTIAN DIOR MISS DIOR. Na początku jego zapch jest dość delikatny, świeży. Ale nuta bazy pokazuje jego prawdziwy charakter. To przykład zapachu, któremu należy dać czas. A gwarantuję Wam, rozkocha Was w sobie.
Zapach ten został stworzony w 1947 roku. Jest więc troszkę retro, ale przez to naprawdę bardzo tajemniczy. A czy nie o to nam właśnie chodzi? Chcemy być tajemnicze I ciągle zaskakiwać, prawda? Jeżeli zdecydujecie się na wypróbowanie tego zapachu koniecznie odwiedźcie stronę :

http://www.odlewkiperfum.pl/linia-damska/1174-christian-dior-miss-dior-edp.html

A jakie są Wasze pomysły na zimowy zapach? Czy macie ulubione perfumy, które używacie tylko zimą? Czekamy na Wasze opinie.

* Artykuł pochodzi ze starej wersji bloga. Autorem tekstu jest  www.pioart.pl.
———————————————————–
Teksty na aktualnej wersji bloga  tworzone są przez firmę iMedia Solutions Katarzyna Biernacka.