Przechowywanie perfum*

Piękne perfumy mają swoją cenę. Chciałybyśmy cieszyć się nimi jak najdłużej. Często je oszczędzamy pozostawiając je na specjalne okazje. Ale jak je przechowywać, a by zachowały swój piękny, oryginalny zapach na bardzo, bardzo długo?

Perfumy należy przechowywać oczywiście w zamkniętym flakonie, trzymając z dala od światła. Przy styczności z promieniami słonecznymi, nasz ulubiony zapach traci swoje aromatyczne właściwości. Musimy pamiętać o tym, że aby zachować trwałość naszych perfum, musimy je stawiać w chłodnym i lekko zaciemnionym miejscu.

Producenci markowych perfum prześcigają się nie tylko w tworzeniu cudownych, niepowtarzalnych zapachów, ale również ich oprawie.
Buteleczki niektórych perfum to prawdziwe dzieła sztuki.

Postawienie takiej buteleczki na półce w łazience, stanowi prawdziwą ozdobę.

No, ale przecież w ciągu dnia chcemy odświeżyć swój zapach. Buteleczki przepiękne, ale w damskiej torebce średnio wygodne.

I tutaj z pomocą przychodzi nam mały gadżet do zakupienia w sklepie http://www.odlewkiperfum.pl/1__oferta-specjalna

Taką małą, 5 ml perfumetkę napełniamy naszym ukochanym zapachem, flakon perfum pozostaje bezpieczny, a my nie musimy go dźwigać, żeby móc dokonywać perfumowych poprawek poza domem 🙂

Perfumetki są nie tylko bardzo wygodne, ale i śliczne. Do wyboru cztery różne kolory, z koniczynką lub bez. Zastanawiam się czy nie powinny stanowić obowiązkowego wyposażenia każdej damskiej torebki 😉

* Artykuł pochodzi ze starej wersji bloga. Autorem tekstu jest  www.pioart.pl.
———————————————————–
Teksty na aktualnej wersji bloga  tworzone są przez firmę iMedia Solutions Katarzyna Biernacka. 

6 komentarze

  1. Byłoby pięknie, gdyby wszystkie perfumy dostępne były także we flakonach o pojemności 15 ml, a nie tylko duże, albo miniaturki:-)

  2. Perfumetki są bardzo wygodne, choć czasami ciężko je znaleźć w torebce 😉 Za to miniaturki to takie małe dzieła sztuki, aż szkoda używać.

  3. Perfumetki są bardzo śliczne,upatrzyłam sobie srebrną.Też uważam,że perfumy mogłyby być dostępne w mniejszych pojemnościach.:)

  4. Porady bardzo przydatne, na pewno z nich skorzystam 🙂 a perfumetka to idealne rozwiązanie 🙂 mała, poreczna, do najmniejszej torebeczki się zmiesci 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*