Oryginalne perfumy Anji

Anja Rubik, modelka światowego formatu, w ostatnim czasie pokazuje wiele twarzy. Po projektowaniu butów i ubrań przyszła pora na perfumy. Od kilku dni w perfumeriach można kupić premierowy zapach Anja Rubik Original. Jakie to perfumy i co o nich mówi sama zainteresowana?


Wygląda na to, że w końcu doczekaliśmy się udanych perfum z polskim akcentem. Perfum sygnowanych nazwiskiem modelki i to nie byle jakiej. Modelki międzynarodowego formatu. Ale  nie tylko z tego powodu te perfumy będą sprzedawać się wyśmienicie.

ORIGINAL czyli ?

Perfumy Anji Rubik są zapachem autorskim. A to znaczy, że modelka była pomysłodawczynią kompozycji i czuwała nad jego powstaniem. Jak przyznaje Anja Original to perfumy na wskroś kobiece. – To zapach, który dopasowuje się do kobiety, jej nastroju, rytmu codzienności  – podkreśla. – Ewoluuje z każdym kolejnym krokiem, dodając pozytywnej energii i pewności siebie bez względu na sytuację. ORIGINAL jest definicją zmysłowej koncepcji współczesnej kobiecości, która rozpyla ulotne piękno i daje euforyczny przypływ energii do działania. ORIGINAL to po prostu ja: kobieta, partnerka, modelka.

Lilie w sercu

Inspiracja do powstania zapachu były fotografie Roberta Mapplethorpe’a – jednego z najlepszych portrecistów XXI wieku. To właśnie na jego fotografiach pojawiają się często lilie – nuta zapachowa stanowiąca serce zapachu Original. Co jeszcze poczujemy w perfumach Anji Rubik? Oprócz lilii będzie to orzeźwiający zapach zielonej herbaty a także słodycz różowego pieprzu oraz woń naturalnych akcentów żywicznych.

 

anja_rubik_original

Wymarzony prezent pod choinkę?

Anja zna się nie tylko na modzie i perfumach. Wie też co nieco o biznesie. W końcu nie przypadkowo premiera perfum Original wypadła właśnie na sezon przedświątecznego szału zakupów (22 listopada). Original to nie tylko zapach sygnowany znanym nazwiskiem, ale przede wszystkim zapach, który już ujął za serce fanów perfum. Perfumy modelki w pierwszych recenzjach zebrały bardzo przychylne opinie. Czy to wystarczy, aby  Anja Rubik ORIGINAL stały się jednym z najczęściej kupowanych prezentów pod choinkę?

Przekonajcie się sami!

Anja Rubik ORIGINAL  w perfumerii Odlewkiperfum.pl