Jakie perfumy pasują do Twojego znaku zodiaku? cz. I

Nie jest łatwo znaleźć swój signature scent. Jedyny,  niepowtarzalny zapach, który dedykowany jest tylko i wyłącznie Tobie. W tym poszukiwaniach jak się okazuje może być pomocny… znak zodiaku. Jakie perfumy pasują do twojego znaku zodiaku? Sprawdźcie.

Znalezienie signature scent, czyli naszego „zapachowego podpisu”,  kompozycji, która w 100% odzwierciedla nasz charakter i osobowość, nie jest łatwe.  Jak się okazuje, w szukaniu swojego zapachowego podpisu pomocna może być nasza…data urodzenia. A konkretnie znak zodiaku, pod jakim się urodziliśmy. być może twój zapachowy podpis jest zapisany w gwiazdach?

Oto,  jakie zapachy pasują  do poszczególnych znaków zodiaku:

 

aries-759382_640BARAN

To pierwszy znak w zodiaku, który znajduje się pod patronem Marsa. Barany to urodzeni przywódcy. Lubią podejmować wyzwania i są w swoich decyzjach niezależni.

Wybór zapachu:

Barany potrzebują zapachu, który byłby dostosowany do szybkiego tempa życia, jaki preferują. Czarny pieprz, kadzidło i cytryny to wyraziste nuty zapachowe , które będą wspierać ich ognistego ducha i zachowają w dobrej kondycji.  Barany powinny zatem poszukiwac kompozycji, które zawierają te akordy.

Przykładowe zapachy: 

 

bull-759381_640BYK

Kobiety Byki mocno stąpają po ziemi, są urodzonymi realistami.Jako przyjaciele są niezawodne, wierne i wytrwałe. Planetą rządzącą Bykami jest Wenus, bogini miłości, co sprawia, że w każdej  Pani Byk drzemie odrobina romantyzmu.

Wybór zapachu:

Byk ceni stabilność, więc aromaty z nutami rumianku lub mchu ukoją ich pokojową naturę. A zmysły poobudzą kompozycje z nutami paczuli.

Przykładowe zapachy: 

 

twins-759375_640BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są inteligentne, błyskotliwe, towarzyskie  i dowcipne. Jeżeli urodziłaś się po tym znakiem, to z pewnością jesteś  fantastycznym rozmówcą. Jednocześnie jesteś niezdecydowana i charakteryzuje Cię dwoistości natury.

Wybór zapachu:

Zapachy takie jak bazylia, bergamotka i grejpfrut będą pielęgnować Twój bystry umysł.

Przykładowe zapachy:

 

cancer-759378_640RAK

Dziewczyny Raki są nastrojowe, uwodzicielskie i emocjonalne. Ten znak znajduje się pod wpływem Jowisza, który rządził i opiekował się innymi bóstwami.Z tego powodu Raki to troskliwe i opiekuńcze osoby.

Wybór zapachu:

Raki są tajemnicze, dlatego dla nich najlepszym wyborem są kompozycje z nutami kadzidła i bursztynu. Raki są też domownikami, z pewnością przypadną im do gustu perfumy z nutami wanilii i przypraw, nawiązujące do domowej atmosfery.

Przykładowe zapachy:

 

I jak – pasuje? Dalszy ciąg  poszukiwań signature scent  w gwiazdach już wkrótce!