Do wygrania (4ml) Thierry Mugler Alien Edt

W tym tygodniu do wygrania odlewka orientalno – drzewnych perfum dla kobiet –  Thierry Mugler Alien Edt (4 ml).

Thierry Mugler ad

Thierry Mugler Alien Edt

12067_250

Nuta głowy: jaśmin, smabac.
Nuta serca: drzewo kaszmirowe.
Nuta bazy: biała ambra.

 

 

 

 

 

 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? 

  1. Udostępnić informację o konkursie na Facebooku (czyli ten artykuł).
  2. Zarejestrować swój profil na blogu Odlewkiperfum.info (tylko nick oraz adres mailowy). Jeśli masz już zarejestrowany profil – nie musisz tego robić. 
  3. Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:  Jakie wg Ciebie był najlepszy film o kosmitach (obcych) i dlaczego?
  4. Komentarze, które wezmą udział w zabawie,  dodajemy do piątku do g.20.00. Komentarze dodane po tym terminie nie są brane pod uwagę.

Najciekawszy komentarz zostanie nagrodzony.  Rozwiązanie w niedzielę (po g.15:00)!

 

Poznaj szczegóły zabawy<

7 komentarze

  1. Oj jeden z moich ulubionych „Znaki”, nie jest to nowy film, raczej baaaaaardzo stary, bo oglądałam go jeszcze w domu i w gronie rodzinnym. Zapadł mi w pamięci jako wyróżniający się koncepcją i planem, jak na tamte czasy bardzo dobre zgranie rzeczywistości z fikcją. Zresztą w tym właśnie filmie grał świetnie jeszcze jeden aktor znany wszystkim z gladiatora Joaquin Phoenix. Uważam, że obaj i Mel i Joaquin grali rewelacyjnie, nic tez ująć nie można młodemu pokoleniu czyli dzieciakom.

  2. Dla mnie najlepszy był pierwszy, jaki widziałam w kinie – ” Gwiezdne wojny ” w reżyserii George’a Lucasa. Nigdy nie zapomnę pierwszej sceny, gdzie zdawało by się nad głowami, przelatuje statek kosmiczny. A to dopiero początek niesamowitych, jak na tamte czasy ( rok 1977 ) i do dziś, efektów specjalnych. Bohaterowie stali się prawdziwymi idolami dzieci i młodzieży ery fascynacji podbojem kosmosu.

  3. Moim zdaniem najlepszy film o kosmitach to „Obcy”.Oglądałam wszystkie części,nie które po dwa razy,pierwszy raz jak miałam 15 lat.Oczy szeroko otwarte,po prostu wgniotło mnie w fotel.Ten film to arcydzieło swojego gatunku.Wracam z przyjemnością do niego.Wspaniała rola Sigourney Weaver,w koncu jest film w którym kobieta ratuje świat.Świetna akcja,muzyka sprawiająca,że skóra cierpnie i strach,elementy zaskoczenia-to wszystko sprawia,że ogląda się go z prawdziwą fascynacją 🙂

  4. Dzień Niepodległości jest dla mnie jednym z najlepszych filmów o kosmitach.Świetne,widowiskowe efekty specjalne, gwiazdorska obsada(Jeff Goldblum, Will Smith, Bill Pullman) ogólnie film wciąga. Chętnie do niego wracam, może dlatego, że nie jest filmem aż tak ambitnym, a może dla dobrej gry aktorskiej Will Smith, którego lubię, a może dla sceny na pustyni, gdy targa tego kosmitę ;)-tu żartuję 😉

  5. Ja poza konkursem 😉 Przypomniał mi się mój ulubiony film o przybyszu z kosmosu – E.T. To był chyba pierwszy film o kosmicie, który obejrzałam 😉 Patrząc z perspektywy dziecka, był to jeden z lepszych filmów: efekty specjalne, ciekawa fabuła i sympatyczny stworek w roli głównego bohatera;)

  6. To jeszcze ja o swoim filmie. „Czwarty stopień”,pamiętam,że poszłam na niego bardziej z ciekawości,chciałam wyrobić sobie zdanie czy to może być prawda czy fikcja.Powiem tak film daje do myślenia( może ufo jest tam gdzieś w kosmosie)ciekawa fabuła,daje dreszczyk emocji aż ciarki przechodzą.Polecam,warto obejrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*