Prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka


W przyszły weekend Dzień Babci (21 stycznia) i Dzień Dziadka (22 stycznia). Czy pomyśleliście już o drobnym upominku? A może sprawić im mały zapachowy prezent?Z czym kojarzy nam się Dzień Babci i Dzień Dziadka? Przede wszystkim z dniem,  w którym dziadkowie i babcie dostają z rąk młodszych wnuków laurkę z pięknym serduszkiem. A jaki prezent dla babci i dziadka mogą przygotować starsze wnuki? Dobrym pomysłem będą drobne perfumetki z ulubionymi perfumami.Piękny i dobrze dobrany zapach z pewnością sprawi przyjemność naszym dziadkom w tym szczególnym dniu.

Jaki zapach wybrać dla babci i dziadka?


Zapach nie ma płci, jak i nie ma wieku. Tak naprawdę w wyborze zapachów dla babci i dziadka nie musimy ograniczać się i szukać konkretnych aromatów pasujących do wieku. Nie ma czegoś takiego jak zapachy dla seniora. Poza tym współczesne babcie i dziadkowie to osoby aktywne, które są otwarte na świat i na nowości. Możemy iść tropem klasycznym i postawić na ponadczasowe zapachy, które podobały się wielu pokoleniom. A możemy również zaszaleć, zrobić im przyjemność kupując im modne perfumy, które niedawno znalazły się na sklepowych półkach. Oczywiście w tym szaleństwie nie warto przesadzać. Nasi dziadkowie to nie nastolatki i czasami nie warto kupować im zbyt odważnych i zbyt młodzieżowych kompozycji, które nie do końca będą do nich pasować.

 

W wyborze nieodpowiedniego zapachu kierujcie się intuicją i wskazówkami dotyczącymi np. ich zainteresowań i stylu ubierania.


Jeżeli uprawiają sport…


Jeśli babcia i dziadek lubią spędzać aktywnie czas np. jeżdżą na rowerze lub uprawiają bardzo popularny nordic walking, wówczas dobrym pomysłem będzie zakup jednego ze sportowych zapachów. Perfumy wzbogacone orzeźwiającymi nutami cytrusów nie tylko zadziałają odświeżająco, ale również sprawią, że poczują się… młodziej (udowodnione naukowo!). 

old man and boy taking selfie by smartphone

Jeżeli lubią klasykę i elegancję…

W takim razie dostosujmy zapach do stylu ubierania i sposobu  bycia.  Takim przypadku sprawdzą się perfumy, które można nazwać ponadczasowymi. Zapachy, które pokochało wiele pokoleń. Te klasyczne kompozycje, pasować będą do wielu okazji i osób.

 

Ponadczasowe zapachy dla babci:

Kultowe zapachy dla dziadka:

Jeżeli lubią zmiany i nowości…

Jeżeli twoja babcia czy dziadek są z natury raczej żywiołowi i otwarci na nowości, spraw im prezent w postaci najnowszych perfum, jakie pojawiły się na półkach sklepowych.

Zobacz nowości w sklepie OdlewkiPerfum.pl 

Jeśli mają swój ulubiony zapach…

Być może babcia lub dziadek od lat używa konkretnych perfum, określonej marki lub z charakterystycznymi składem (np. zapachem róży czy akordami szyprowymi)? Wówczas dobrym pomysłem jest kupienie np. wersji odświeżonej danego zapachu lub flankera. Możemy również pokusić się o zakup perfum, w których dominuje określona nuta zapachowa (np. wspomniana róża).

 

Takich punktów zaczepienia może być o wiele więcej. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji osób, które będziemy obdarowywać. Bez względu na to, jakie perfumy ostatecznie wybierzecie,  z pewnością sprawią  im przyjemność. W końcu będzie to prezent od ukochanej wnuczki lub wnuka. Prosto z serca.