Poczuć luksus na ciele

Stworzone ze szlachetnych komponentów. Zmysłowe, urzekające i egzotyczne. Naturalne a zarazem pełne elegancji i prestiżu.   Luksus w takim wydaniu oferuje nam Armani i jego zapachy z kolekcji Armani / Privé. Próbowaliście już?

Warto, bo Privé to wyjątkowa kolekcja z wielu względów.  Nie chodzi tylko o to, że każdy flakonik zawiera szlachetne  i drogie (irys, oud, kadzidło) komponenty oraz niepowtarzalne  i wyrafinowane aromaty.

Luksusowość tych perfum wynika jeszcze z jednego powodu.   Kolekcja wyrosła z  prywatnego  przekonania projektanta, że  skoro każdy z nas jest wyjątkowy to  i zapach jaki na siebie nakładamy powinien być niepowtarzalny. Skrojony na miarę.

Perfumy  Armani / Privé są zatem jak ubrania heute couture – komponowane  na zamówienie dla konkretnej osoby.  

Pierwotnie Armani tworzył perfumy z myślą o sobie, rodzinie i najbliższych przyjaciołach.  Z tego powodu większość kompozycji ma bardzo osobisty charakter.  Każdy z zapachów  ma  swoją  historię, ponieważ  inspirowany był osobistym przeżyciami i wspomnieniami. Każdy z nich jest skrojony wg indywidualnych gustów i każdy sam w sobie jest dziełem  sztuki perfumeryjnej.

OUD-ROYAL-

 

Perfumy nie tylko wyjątkowo pachną, ale również wyglądają. Luksus musi być przecież  odpowiednio opakowany, a  patrząc na butelki z kolekcji Armani / Privé nie możemy się oprzeć wrażeniu, że  mamy do czynienia z perfumami z tej najwyższej półki. Kompozycje  Armaniego umieszczone  są w eleganckich falkonach o ponadczasowej stylistyce.  Zamykane charakterystycznymi zatyczkami w kształcie drogocennego kamienia.  Nie sposób ich pomylić z żadnymi innymi.

Na zakończenie ciekawostka.  Ulubione perfum  projektanta to  Bois D’Ences. Składnikami kompozycji są  kadzidło somalijskie, drewno cedrowe i wetiwier. Podobno Armanii używa ich codziennie.

Perfumy Armani / Privé to perfumy ekskluzywne. Chcesz ten luksus poczuć na własnym ciele?

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym właśnie pojawiło się kilka zapachów z kolekcji Armani / Privé.

Reklama zapachów z kolekcji Armani / Privé  Giorgio Armani Prive Pierre de Lune EdpGiorgio Armani Prive Eau De Jade EdpGiorgio Armani Prive Ambre Soie Edp oraz Giorgio Armani Prive Bois d’Encens Edp.