Ma VIE, czyli jak piękne jest życie

Silny,  kobiecy, niezależny.  Zapach, który w swoim założeniu  ma przywodzić na myśl najpiękniejsze i najprzyjemniejsze momenty życia.

 

 

 

 

 

 

BOSS MA VIE Pour Femme to ostatni z trio kobiecych zapachów Hugo Bossa. Wcześniej na półkach sklepowych pojawiły się BOSS Nuit Pour Femme  i BOSS Jour Pour Femme. Twarzą MA VIE , podobnie jak dwóch pozostałych zapachów,  jest aktorka  Gwyneth Paltrow.

 

MA VIE Pour Femme  to perfumy optymistyczne, czyste, eleganckie i kobiece.

Kompozycja, w założeniu twórców, ma symbolizować chwilę odprężenia i afirmacji życia.  – Sama przeżywam na co dzień wiele takich chwil –mówiła w trakcie  prezentacji perfum Gwyneth Paltrow.  – Myślę wówczas o tym, jak piękne jest życie. Te proste, autentyczne chwile dają nam możliwość wejrzenia w głąb naszych serc.

Początek zapachu jest  zatem mocny –  cytrusowy i orzeźwiający.  Rozwija się w wonie kwiatowe.  Serce zapachu stanowi  różowa frezja, jaśmin oraz róża, w bazie  znajdziemy nuty drzewne  oraz cedr.

HugoBoss_800x400_24

 

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp

Untitled-1

Nuty zapachowe
Nuta głowy: kwiat kaktusa.
Nuta serca: różowa frezja, jaśmin, róża.
Nuta bazy: cedr, nuty drzewne.

Kup odlewkę

 

 

 

 

Czy tak pachną  najpiękniejsze momenty życia? Przekonajcie się  same za sprawą BOSS MA VIE. Czekamy na pierwsze  opinie.