Jak mieć perfumy zawsze pod ręką?

Ulubiony zapach zawsze chcielibyśmy mieć przy sobie. Noszenie całego flakonika perfum do szkoły czy pracy może być jednak nieco kłopotliwe i ryzykowne (a jak się rozbije?) . W takim przypadku rozwiązaniem jest  poręczna perfumetka.

 

 

 

 

Co to jest perfumetka?

Perfumetka, to jak sama nazwa wskazuje,  perfumy w miniaturze. Perfumetki zazwyczaj mają niewielkie pojemności od 5ml do 20ml. Mogą być dostępne w wersjach fabrycznych. Wówczas wytwarzane są  przez twórców  danych perfum i dostępne w  mini pojemnościach na sklepowych półkach. Nie każdy jednak rodzaj perfum  można nabyć w fabrycznej wersji mini. Znacznie częściej  perfumetki to odlewki markowych perfum oferowane przez dystrybutorów i sprzedawców danych perfum. W takiej też wersji  z powodzeniem sprzedawane  są w naszym sklepie odlewkiperfum.pl, który specjalizuje się w tej dziedzinie.

_MG_7686

Kupowanie perfum w wersji mini ma swoje zalety. Najważniejszą  z nich jest kwestia finansowa.  Mini perfumy po prostu kosztują mniej. Za cenę oryginalnych perfum, która zazwyczaj oscyluje w okolicach 150-300 zł, można nabyć wiele różnych zapachów. Innymi słowy. Masz więcej perfum za tę  samą cenę.

_MG_7195

Perfumetki 5 ml.

Poza tym  często zdarza się,  że nie  udaje nam się w krótkim czasie wykorzystać w całości danego flakonika perfum. Perfumy  leżą naszej półce kilka miesięcy a nawet lat i po prostu się psują. Sama mam na półce butelkę wody perfumowanej, który kupiłam  pod koniec 2012 roku. Korzystam z niej rzadko, ale żal wyrzucić. Perfumy w wersji mini wykorzystamy szybciej i  możemy znowu kupić nową,  świeżą wersję kompozycji.

_MG_7168

Kiedy przydaje się perfumetka najbardziej?

1. Do szkoły lub pracy

Z trwałością perfum jest różnie:  jedne utrzymują się cały dzień,  inne tylko kilka godzin. Czasami trzeba ten zapach „poprawić”. Perfumetka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które spędzają dość aktywnie dzień w pracy czy szkole i zależy im na tym,  żeby cały czas pachnieć świetnie. Perfumetka zajmuje mało miejsca torebce czy neseserze i bez problemu  można ją wziąć ze sobą.

2. Na randce, dyskotece czy po prostu spotkaniu z przyjaciółmi

Zawsze możemy zabrać ją do torebki. Nie musimy martwić się o to, że flakonik gdzieś się zapodzieje czy po prostu ulegnie uszkodzeniu.  Po kilku godzinach zabawy możemy  się odświeżyć i znowu pachnieć cudownie.

3. W czasie urlopu

Każdy wie, że nawet na kilkudniowy wyjazd musimy zabrać ze sobą  tony rzeczy. Nie ma miejsca na to, żeby ładować do kosmetyczki wszystkie ulubione zapachy w oryginalnych opakowaniach. W takiej sytuacji małe perfumetki (5ml, 10 ml) sprawdzą się idealnie. Można samemu wykonać odlewkę perfum  i zabrać ze sobą komplet ulubionych zapachów.

_MG_7672-2

Jakie zalety ma perfumetka?

  • Poręczna i niewielkich rozmiarów.  Można włożyć do kieszeni, plecaka, kosmetyczki czy torebki
  • Łatwa i użytkowaniu. Posiada atomizer,  co znacznie ułatwia nanoszenie  zapachu na ciało
  • Ozdobna. Perfumetki dostępne w sklepie odewlkiperfum.pl to ładne zdobione opakowania, które znakomicie prezentują się na półce  Masz wybór z kilku wzorów i rozmiarów perfumetek.
  • Dla pań i panów. Perfumetka brzmi bardzo kobieco, ale niech was nie zraża ta nazwa. Kolorystyka i wzory perfumetek pasują również do zapachów męskich.

_MG_7690-2

  • Wykonana z połączenia szkła, plastiku i aluminium. A to ma jedna ważną zaletę. Jest trwała  i nietłukąca.
  • Opakowanie perfumetki nie przepuszcza światła, co sprawia, że kompozycja mniej narażona jest na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i dłużej pozostanie w „dobrej formie.”
  • Tania. Jak wspomniałam wcześniej,  zakup gotowej perfumetki z ulubionymi perfumami  jest bardziej opłacalne.  Można kupić kilka zapachów wybranych perfum i mieć z czego wybierać;).
  • Wielokrotnego użytku. Można ją wiele razy napełniać perfumami.
_MG_7133

Perfumetki 10 ml.

Gdzie je kupić?

Perfumetki można oczywiście nabyć w sklepie www.odlewkiperfum.pl wraz z konkretnymi perfumami lub osobno jako pusty pojemnik.  Wszystkie prezentowane na zdjęciach perfumetki dostępne są w pojemnościach 5ml, 10 ml, 15 ml oraz 20 ml.

http://odlewkiperfum.pl/oferta-specjalna/335-perfumetka-spray-5ml-gladka-odlewki-perfum.html

http://odlewkiperfum.pl/oferta-specjalna/336-perfumetka-spray-5ml-koniczynka.html

Wkrótce w sklepie pojawi się cały asortyment.

_MG_7265

Perfumetki 20 ml.