Gabrielle – czyli czarujący zapach inspirowany postacią Coco Chanel!

Coco Chanel zanim stała się sławna nazywana była Gabrielle. Stąd pomysł na zapach odzwierciedlający jej dawny sposób życia – buntownicza, niepokorna, pełna pasji.

Chanel Gabrielle to zapach z 2017 roku dla Pań, którego twórcą jest Olivier Polge. Damskie „Chanelki” nawiązują do znanego na całym świecie paryskiego domu mody, przez co spodobają się niejednej podążającej za modą kobiecie.

Autor chciał stworzyć kompozycję wykwintną, elegancką, która zarazem będzie lekka i świeża, dlatego strzałem w dziesiątkę były aromatyczne nuty kwiatowe. Ich naturalna delikatność idealnie podkreśli wizerunek każdej kobiety.

Gabrielle nie jest tak intensywnym zapachem, jak wszystkim znane No 5, Coco, czy inne tradycyjne perfumy paryskiego domu mody. Zapach ten jest delikatniejszy, a jednocześnie bardzo kobiecy. Zestawienie cytrusów i białych kwiatów to strzał w dziesiątkę! Są one słodkie, lecz niemdlące.

Pierwszymi wyczuwalnymi nutami są owoce: mandarynka, grejpfrut i czarna porzeczka. Serce perfum stanowią nuty kwiatowe: tuberoza, jaśmin, ylang-ylang i kwiat pomarańczy.

Skład Gabrielle sprawia, że są one idealne na słoneczne, letnie dni. Jeśli jesteś miłośniczką delikatnych, kwiatowych perfum to Chanel Gabrielle na pewno przypadną Ci do gustu! Dodatkowym atutem tego zapachu jest jego doskonała trwałość! Nie czekaj i zamów odlewkę perfum, aby przekonać się o niesamowitości Chanel 🙂

Chanel Gabrielle Edp

Nuty głowy: mandarynka, grejpfrut, czarna porzeczka.
Nuty serca: tuberoza, jaśmin, ylang-ylang, kwiat pomarańczy.
Nuty bazy: drzewo sandałowe, piżmo.