Pachnieć erotycznie i… prowokacyjnie

Alexander McQueen szerszej publiczności dał się poznać jako projektant dość kontrowersyjnych kreacji dla Lady Gagi. To za jego namową piosenkarka ubrała strój z mięsa. Wyobrażacie sobie, że ten sam człowiek zdecydował się na wydanie perfum?

 

 

 

 

 

Alexander McQueen był projektantem kontrowersyjny. Piszę w czasie przeszłym ponieważ, na początku 2010 roku zmarł. Odszedł tak samo jak żył. W atmosferze skandalu, pełnej spekulacji i plotek. Projektant popełnił samobójstwo wieszając się na pasku od spodni. Znaleziono go w szafie z nadgarstkami pociętymi sztyletem i tasakiem do mięsa.

Alexander McQueen był projektantem,  obok  którego nie można było przejść obojętnie. Nieprzewidywalny, zaskakujący, eklektyczny. Jego kreacje wzbudzały emocje. Były nietuzinkowe. Pewnie dlatego jego fanką stała się Lady Gaga, która z prawdziwą przyjemnością szokowała publikę kolejnymi kreacjami wymyślonymi dla niej przez McQueen’a.

Źródło: http://style.mtv.com/

 

Źródło: http://www.mtv.com/

Nic w tym dziwnego, że kiedy McQueen zdecydował się na wydanie perfum sygnowanych własnym nazwiskiem, chciał aby były niepowtarzalne.

I były.

Pierwsze perfumy projektanta,  Alexander McQueen Kingdom wydane zostały w 2003 roku i od razu wzbudziły zainteresowanie. Kingdom to zapach, który bardzo silnie oddziałuje na nasze zmysły. Kompozycja z aromatami przypraw, które dodają jej pikanterii i erotyzmu. Bardzo zmysłowa. Odurza,  można się w niej  zatracić. Wzbudza pożądanie.

Alexander McQueen Kingdom Edp to perfumy unikalne, nie każdy może je mieć. Zapach kontrowersyjny, zmysłowy, erotyczny. Dla kobiety prowokacyjnej.

Może dla Ciebie?

Alexander McQueen Kingdom Edp

Alexander McQueen Kingdom Edp

Nuty zapachowe
Nuta głowy: pomarańcz, mięta, mandarynka, neroli, bergamotka i cytryna.
Nuta serca: goździki, imbir, rabarbar, jaśmin, róża, nasiona selera.
Nuta bazy: bursztyn,piżmo, mech dębu,drzewo sandałowe, drzewo Copahu.

Kup odlewkę perfum