Do wygrania odlewka perfum Lady Gaga Fame!

W tym tygodniu zapachowy kąsek! Do wygrania odlewka perfum (4 ml) Lady Gaga Fame Edt. Ta kwiatowo – owocowa kompozycja, która w  nucie serca zawiera zapach  wilczej jagody  – śmiertelnie trującej rośliny…

 

 

 

 

 

I jeszcze mała ciekawostka. Lady Gaga Fam Edt to pierwsze perfumy w czarnym kolorze, które po użyciu nie pozostawiają żadnych śladów. 

Lady Gaga Fame Edp

9832_250 (1)

Premiera: 2012r.
Nuty zapachowe
Nuta głowy: morela, wilcza jagoda, miód.
Nuta serca: jaśmin, orchidea.
Nuta bazy: kadzidło, szafran.

 

 

 

 

 

 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? 

 1. Udostępnić informację o konkursie na Facebooku (czyli ten artykuł).
 2. Zarejestrować swój profil na blogu Odlewkiperfum.info (tylko nick oraz adres mailowy). Jeśli masz juz zarejestrowany profil – nie musisz tego robić. 
 3. Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:  Dlaczego chciałabyś/ chciałbyś dostać odlewkę tych perfum?
 4. Komentarze, które wezmą udział w zabawie,  dodajemy do piątku do g.20.00. Komentarze dodane po tym terminie nie są brane pod uwagę.

Najciekawszy komentarz zostanie nagrodzony.  Rozwiązanie w niedzielę (po g.15:00)!

 

Poznaj szczegóły zabawy

9 komentarze

 1. chciałabym dostać odlewkę tych perfum, ponieważ flakon bardzo mnie zaintrygował, nie znam tych perfum, ale wydają się być rozkoszne i bardzo pociągające, chciałabym się przekonać na własnej skórze…..

 2. Lady Gadze można wiele zarzucić, ale nie można jej odmówić oryginalności we wszystkim co robi. Jej pierwsze perfumy również zaskakują wyglądem. Butelka przypomina mi jajo „obcego”, z którego wykluje się coś niezwykłego a na pewno dziwnego. Taki jest na pewno kolor tych perfum: nieprzejrzysta czarna ciecz, która na szczęście nie brudzi skóry i ubrań 😉 Sam zapach nie jest być może zbyt skomplikowany czy odkrywczy, ale całkiem przyjemny. Wyczuwalna słodycz miodu i delikatny jaśmin.

 3. Chciałabym przekonać się czy wilcza jagoda to wyrazisty akcent,czy tylko powiew strachu w zapachu perfum Lady Gaga.A może kwintesencja kobiecości z czarnym kadzidłem, morelą i orchideą.Dzięki odlewce odkryję tą tajemniczą woń. 🙂

 4. Tak,więc daję sobie szansę i pragnę zostać szczęśliwą posiadaczką perfum Lady Gaga. Wizualnie piękne,jakie są w środku nie wiem,opinie są różne zbudowane z kontrowersji.Są osoby,których zapach zachwyca,innych odrzuca.Dlatego chciałabym osobiście przekonać się czy oryginalne opakowanie ukrywa również oryginalną treść,chociaż po część już jest oryginalna, bo czarna i tego najbardziej jestem ciekawa.:)

 5. ZAPACH DELIKATNY ZMYSŁOWY DLA KOBIET,KTÓRE LUBIĄ PERFUMY O DELIKATNYM ZAPACHU Z LEKKĄ NUTĄ OWOCÓW.CHCIAŁABYM ODLEWKĘ TEJ PERFUMY PONIEWAŻ JEJ ZAPACH JEST ZNIEWALAJĄCO KUSZĄCY.

 6. Właśnie otrzymałam odlewkę perfum i odkryłam tą tajemniczą woń.No cóż myślałam,że będzie to zapach z pazurem,krzykliwy,że będzie miał w sobie coś nadzwyczajnego, a tu okazuje się,że to delikatny słodziak.Stwierdzam,że są przeciętne,nie wyróżniają się spośród innych,ale są przyjemne i podobają mi się.Ciekawie wygląda ten ciemny płyn,który na ubraniach nie pozostawia żadnej ciemnej plamy,śladu.Tak, więc zapach jest lekki,delikatny i dziewczęcy.
  OdlewkiPerfum dziękuję 🙂

 7. Poznałam, zapach przyjemny,lekki,zaskoczenie totalne.Ta ciemna barwa płynu trochę podsycała jakby zapach na bardziej krzykliwy,ostry.A tu proszę spokój i lekkość.Trwałość słaba. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*