Dzień Kobiet z Odlewki Perfum

Dzień kobiet z różaną nutą

Z okazji dzisiejszego święta firma odlewkiperfum.pl chciałaby złożyć najlepsze życzenia wszystkim Paniom. W tym dniu każda kobieta chce czuć się wyjątkowa, a perfumy mogą jej w tym pomóc. Najlepszym wyborem będą zapachy o kwiatowym aromacie, podkreślające delikatność oraz zmysłowość.

Przygotowaliśmy krótkie zestawienie zapachów, które mogą nadać romantyzmu  i delikatności każdej z kobiet. Pierwszym zapachem, który chcielibyśmy polecić jest Giorgio Armani Si Rose Signature. Jest to nowa, delikatna odsłona standardowego zapachu Giorgio Armani Si. Linia ta bazuje na stylowym aromacie róży majowej i damasceńskiej z domieszką aromatu wanilii, osmantusa, irysa, piżma ambrowego, ambry i paczuli, które nadają im zmysłowy charakter.  Zapach dedykowany jest charyzmatycznym kobietom ceniącym sobie modę.

Firma Lancome kilka lat temu również wypuściła na rynek kwiatowy zapach, dzięki któremu kobiety mogą poczuć się powabnie i wyraziście. Linia Lancome Tresor Midnight Rose wyróżnia się połączeniem maliny, absolutu różanego, piwonii, jaśminu, pąków czarnej porzeczki, różowego pieprzu, wanilii, cedru oraz piżma. Dzięki tej kompozycji znów możesz pomóc się jak nastolatka, a Twój uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy.

Naszą ostatnią propozycją są perfumy Sophie Labbe, które nawiązują do płomiennego flirtu między kochankami. Początkowo zaintrygować może delikatny aromat róży, który  w połączeniu z uwodzicielskim drzewem sandałowym, wetywerii i piżma tworzą bardzo zmysłowy zapach. Bvlgari Splendida Rose Rose mogą tylko dodać atrakcyjności każdej  przebojowej kobiecie.

W ramach zakupu, któregoś z tych uwodzicielsko finezyjnych zapachów zapraszamy do naszego sklepu online. Zjawiskowe perfumy będą idealnym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia, w którym nic nie może być zwyczajne.