Do wygrania Versace Bright Crystal Edt

W tym tygodniu do wygrania odlewka perfum (4 ml) Versace Bright Crystal Edt. Zapach wydany w 2006 roku. Autorem kompozycji jest Alberto Morillas.

 

 

 

 

 

 

[youtube id=”k5RwGbk2LE4″]

 

Versace Bright Crystal Edt

18172422versace_bright_crystal_edt_90ml_1

Nuta głowy: owoc granatu, yuzu, akord mrozu.
Nuta serca: magnolia, piwonia, kwiat lotosu.
Nuta bazy: ambra, drewno mahoniowe, piżmo.

 

 

 

 

 

 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? 

  1. Udostępnić informację o konkursie na Facebooku (czyli ten artykuł).
  2. Zarejestrować swój profil na blogu Odlewkiperfum.info (tylko nick oraz adres mailowy). Jeśli masz juz zarejestrowany profil – nie musisz tego robić. 
  3. Dodaj interesujący i ciekawy komentarz o w/w perfumach (recenzja, opinia, wrażenia itp.)
  4. Komentarze, które wezmą udział w zabawie,  dodajemy do piątku do g.20.00. Komentarze dodane po tym terminie nie są brane pod uwagę.

Najciekawszy komentarz zostanie nagrodzony.  Rozwiązanie w niedzielę (po g.15:00)!

 

Poznaj szczegóły zabawy

 

4 komentarze

  1. Te perfumy mogłyby być do bólu nudne i przewidywalne, bo występują w nich dość popularne nuty, m.in.: magnolia, piwonia czy owoc granatu. Składają się one na owocowo-kwiatowy zapach, który w założeniu powinien być orzeźwiający na początku a w końcowej fazie ulegać wyciszeniu i ociepleniu. Jednak mroźny akord czyni z Bright Crystal kompozycję niezwykłą wychładzając poszczególne składniki, by tworzyły symfonię zamiast rywalizować o palmę pierwszeństwa. Jest świeży, ale i słodki, elegancki i frywolny, delikatny i zmysłowy. Wibruje na skórze tak jak światło mieni się w fasetkach kryształu. Rzeczywiście zapach jest „bright”, świetlisty i przejrzysty jak kryształ. Bright Crystal stworzył Alberto Morillas, nos odpowiedzialny za sukcesy wielu kompozycji, m.in. perfum z serii Omnia Bvlgari, 212 Caroliny Herrery czy nieustający przebój Acqua di Gio Armaniego. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: nie da się obok nich przejść obojętnie.

  2. Zapach Bright Crystal umieszczony jest w luksusowym flakonie, wygląd jego kojarzy mi się z bryłą lodu. Może to nasuwać na myśl, że zapach będzie chłodny, bez żadnego wyrazu. Jednak skład tych perfum to piżmowo kwiatowe zapachy- tak mają w nucie serca i bazy. Ambra, piżmo, kwiat lotosu to pociągające,zmysłowe zapachy, które wodzą za nos.Nie wiem jak działa tu akord mrozu, bo nie znam tych perfum, pewnie daje uczucie świeżości, tak więc dedykowany jest kobiecie, która uwielbia otulać się lodowo świeżym zapachem. Myślę, że każdy zapach jest wart poznania,bo może okazać się, że będzie to ten ulubiony.Tak, więc czas go poznać.:)

  3. Bright Crystal? Tak o nim mowa! Versace stworzył go bez słowa. Po prostu zakupił trochę owoców granatu i piwonii, kroplę magnolii też uronił, poszedł jeszcze szybko po trochę drewna mahoniowego by rozpalić zmysły do koloru czerwonego, na koniec rzucił kwiat lotosu i piżmem jak przyprawą zapach uwieńczył, to była sama przyjemność, wcale się nie namęczył. Bo… wyszła z tego mieszanka niebanalna, choć bajeczna to jednak realna, a flakonik wybrał dla niej też wspaniały, by kobiecy wzrok jego atuty przyciągały. Versace uśmiechnął się z zadowolenia – szepnął „Te perfumy do klucz do uwodzenia!”

  4. Nie wymyśle nic oryginalnego. A moze wystarczy, że opowiem, że bardzo, bardzo mi się ten zapach podoba?;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*