Do wygrania Calvin Klein Downtown Edp!

Tym razem w naszym cotygodniowym konkursie nagroda dla kobiet  – 5 ml perfum Calvin Klein Downtown Edp w ozdobnej perfumetce.

 

 

Calvin Klein Downtown ad

 

 

Calvin Klein Downtown Edp

Calvin Klein Downtown Edp

Nuty zapachowe
Nuta głowy: włoska cytryna, bergamotka, tunezyjska nerolia, zielona gruszka i wodna śliwka.
Nuta serca: delikatne płatki gardenii, różowy pieprz i liście fiołka.
Nuta bazy: cedr z Teksasu, kadzidła, wetywera i aksamitne piżmo.

 

 

 

 

 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? 

 1. Udostępnić informację o konkursie na Facebooku (czyli ten artykuł).
 2. Zarejestrować swój profil na blogu Odlewkiperfum.info (tylko nick oraz adres mailowy). Jeśli masz już zarejestrowany profil – nie musisz tego robić. 
 3. Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: Co można robić ciekawego w downtown?
 4. Komentarze, które wezmą udział w zabawie,  dodajemy do piątku do g.20.00. Komentarze dodane po tym terminie nie są brane pod uwagę.

Najciekawszy komentarz zostanie nagrodzony.  Rozwiązanie w niedzielę (po g.15:00)!

7 komentarze

 1. Pewnie można robić wiele 🙂 Od rajdu po sklepach (potrzebne waciki bądź trafimy na wyprzedaże) po wygibasy wieczorem w klubie. Jednak najważniejsze z kim, a nie gdzie 🙂 Wtedy ciekawym będzie zwykły hot-dog zjedzony na ulicy.

 2. W tym mieście mogłabym odnaleźć spokój,zapomnieć się w tańcu, poczuć się bezpiecznie.Mogłabym w cichej kawiarence,przy małym stoliku wypić czarną kawę z pięknym nieznajomym… W Downtown mogłabym patrzeć jak deszcz myje stopy i chodniki rozgrzane południowym słońcem. To wszystko tam właśnie na mnie czeka – w DownTown. Prześlę Wam pozdrowienia,gdy tylko otworzę oczy

 3. W Downtown mogłabym się zapomnieć w tańcu z nieznajomym…W zacisznej kawiarni przy małym stoliku wypiłabym czarną kawę i patrzyłabym, jak deszcz myje mi stopy…Rozgrzane słońcem chodniki pachniałyby kurzem, a bosi zakochani nie potrzebowaliby żadnych parasoli. Tam mogłabym odpocząć i odnaleźć siebie.
  Prześlę Wam pozdrowienia, gdy tylko tam trafię:-)

 4. Nie zamieścił mi się pierwszy komentarz, a raczej nie był widoczny u mnie, stąd podwójna odpowiedź, za którą przepraszam:-)

 5. Downtown kojarzy mi się ze zgiełkiem miasta, migoczącymi neonami i pośpiechem. Raczej nie nadaje się na spokojny spacer a bardziej do tego, by o czymś zapomnieć, od czegoś uciec 😉

 6. Co można robić ciekawego w downtown….naprawdę nie wiem.Może poszukać spokojnego miejsca i poczytać ciekawą książkę,a może wybrać się na zakupy i „upolować”coś ciekawego ;)a może po prostu zwiedzać ciekawe miejsca 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*