Zmysłowy gorset w nowej odsłonie

W te wakacje Jean Paul Gaultier wprowadzi na rynek nową wersję swojego kultowego zapachu Classique z 1993 roku. Jak będzie pachnieć?

 

 

 

 

 

 

Po ponad dwudziestu latach od wydania pierwszej serii perfum doczekaliśmy się kolejnej odsłony zapachu. Perfumiarzem, który podjął się odświeżenia jednych z najpopularniejszych perfum Jean Paul Gaultier’a, jest Francis Kurkdjian. Jak zapowiada twórca –  nowy zapach otrzyma nowoczesną interpretację. Classique Intense w 40% bazować będzie na oryginalnej kompozycji, a 60% stanowić będą nowe składniki.
Nowa kompozycja opisywana jest jako ożywcza, intensywna, orientalna i słoneczna. Zapach otwierał się będzie nutami tahitańskiej gardenii i  granatu. Serce zapachu stanowić będzie kwiat pomarańczy, róża i jaśmin a bazę paczula i wanilia.

o.25824

Premiera zapachu w Wielkiej Brytanii już 28 lipca. Classique Intense do reszty Europy dotrze we wrześniu 2014 roku.

O oczekiwaniu na Classique Intense przypomnijmy sobie kompozycję oryginalną, czyli Jean Paul Gaultier Classique. Perfum nie można pomylić z żadnymi innymi. I to nie tylko ze względu na wspaniały kwiatowo-orientalny zapach. Nasz wzrok przyciąga  flakon w kształcie kobiecego korpusu, który jest okryty zmysłowym gorsetem.

Jean Paul Gaultier Classique Edt

 

classicNuty zapachowe
Nuta głowy: anyż, pomarańcza, mandarynka, likier gruszkowy, róża.
Nuta serca: śliwka, imbir, ylang-ylang, kwiat pomarańczy, orchidea, irys.
Nuta bazy: wanilia, bursztyn, nuty drzewne, piżmo.

Kup odlewke perfum