Wygraj (5ml) Bvlgari Aqva Edt!

Tym razem w naszym cotygodniowym konkursie wyjątkowa nagroda dla mężczyzn  – 5 ml perfum Bvlgari Aqva Edt w ozdobnej perfumetce.

 

 

 

 

 

bvlgari-aqva-ad

Bvlgari Aqva Edt

Bvlgari Aqva EdtNuty zapachowe:
Nuta głowy: mandarynka, pomarańcz.
Nuta serca: morska trawa posidonie, santoline.
Nuta bazy: nuty drzewne, ambra.

 

 

 

 

 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? 

  1. Udostępnić informację o konkursie na Facebooku (czyli ten artykuł).
  2. Zarejestrować swój profil na blogu Odlewkiperfum.info (tylko nick oraz adres mailowy). Jeśli masz już zarejestrowany profil – nie musisz tego robić. 
  3. Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: Wymień jedną ekstremalną dyscyplinę sportową związaną z wodą. Uzasadnij wybór.  
  4. Komentarze, które wezmą udział w zabawie,  dodajemy do piątku do g.20.00. Komentarze dodane po tym terminie nie są brane pod uwagę.

Najciekawszy komentarz zostanie nagrodzony.  Rozwiązanie w niedzielę (po g.15:00)!

 

Poznaj szczegóły zabawy<

7 komentarze

  1. Mnie od razu przypomina się (nie wiem czy to dyscyplina, czy zabawa) Flyboard. Musiałam poszukać w necie jak to się nazywa, ponieważ widziałam kilka razy już jakiś czas temu (rok może więcej) reklamy tej „atrakcji”. Dla mnie jest zarazem fascynujące i przerażające to ich latanie nad wodą na bardzo dużych wysokościach, z pewnością zdecydowanie podnosi poziom adrenaliny. Wyczytałam, że jest to 8 metrów. Nie ukrywam chętnie bym spróbowała, chociaż serce pewie miałabym przy samym gardle. Ale kto wie, wakacje już niedługo, jeśli tylko koszty mnie nie przerosną.

  2. Dla mnie najbardziej ekstremalną dyscypliną związaną z wodą jest kajakarstwo górskie :)Niesamowite emocje i ogromny wysiłek uczestników w walce z naturą.Bardzo lubię oglądać i jak tylko mam czas jadę nad Białkę gdzie mogę oglądać na żywo to ekscytujące widowisko 🙂

  3. Ja uwielbiam oglądać surferów ,Surfing wspaniały sport .Biarritz ,to miejsce idealne dla surferów ,uwielbiam usiąść sobie na plaży i oglądać to fantastyczne przedstawienie .Siedzę i patrzę jak zahipnotyzowana . Chciałabym pojechac w przyszłości do Australii i podziwiać te wspaniałe i utalentowane osoby 🙂 Zobaczyc śmigającego surfera pod 20 metrową falą bezcenne 🙂

  4. Dla mnie każda dyscyplina sportowa jest ekstremalna.Lubię pływać,ale tylko spokojnie i to najlepiej na basenie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*