Perfumomania: Bon na 50 PLN trafia do…

Dziś kończymy  trwający 2 miesiące konkurs,  w którym nagrodą był bon o wartości 50 PLN na zakupy w naszym sklepie www.odlewkiperfum.pl.

Użytkowniczką, która dodała najwięcej interesujących i wartościowych komentarzy na naszym blogu jest malgoska (75 punkty) i to do niej trafia bon.

Kolejna edycja konkursu dla najaktywniejszych ruszy  26 stycznia. Ze względu na to, że chcemy dać wszystkim równe szansę resetujemy punkty i ruszamy od zera!

Zaczynamy zabawę od zera!

3 komentarze

  1. specyficzne punktacje 🙂 albo ich brak, albo punktowanie drugi raz tego samego, albo nie wiadomo dlaczego ”zatwierdzanie” komentarzy sprzed czterech dni, gdy takie cos odbywalo sie regularnie, badz, przy wejsciu admiinow na blog, czuc ustawieniem, na kilometr. Dodatkowo, zupelnie przypadkowo, pojawienie sie komentrza, wraz z postem 🙂

    • Punktowane odbywa się systemowo. Admini tutaj nic nie mają do czynienia.Punkt dodawany jest za komentarz, który jest dodany przez zalogowanego uzytkownika. Zatwierdzamy komentarze, które są w moderacji. Nie ma znaczenia czy były dodane dziś czy wczoraj. O jakim pojawieniu się komentarza wraz z postem piszesz? Prosze podaj przykład, to zerkniemy na to. Na jakiej zasadzie miałoby być to ustawione? kto miałby na tym zyskać? To jest konkurs dla naszych czytelników i klientów i to oni zawsze wygrywają. Można się zapytać laureatow. Nicki i e- maile sa jawne. Wszystko jest do weryfikacji. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*