Nowość od Yves Saint Laurent!

Nowy Rok – nowy zapach marki Yves Saint Laurent! Kolekcja tego domu mody powiększyła się o kolejne perfumy. Black Opium Eau de Parfum Intense to to orientalno-waniliowa kompozycja dla pań, którą stworzyli: Nathalie Lorson, Oliviera Cresp, Marie Salamagne oraz Honorine Blanc.

Perfumy z 2019 roku to kontynuacja serii, do których należą: Nuit Blanche, Floral Shock oraz Black Opium. Yves Saint Laurent Black Opium Intense to ciepła, niezwykle zmysłowa kompozycja, określana jako magnetyczna siła, która przyciągająca mężczyzn i rozpala ich zmysły. Kobieta, która wybiera ten zapach jest:

  • odważna,
  • seksowna,
  • pewna siebie,
  • w pełni wyzwolona.

Ponadto pragnie podążać za swymi ideałami i intuicją, robi wszystko, aby spełniać swoje pragnienia. Perfumy YSL znakomicie sprawdzają się na wieczorową porę, jak również doskonale sprawdzą się w okresie zimowym. Jest to mieszanka ciepłych, egzotycznych nut orientalnych, które zostały połączone z waniliową słodyczą. Tajemniczym dopełnieniem kompozycji jest błyszczący, niebieski flakonik, który symbolizuje rozgwieżdżoną, letnią noc.

Yves Saint Laurent Black Opium Intense Edp

Nuty głowy: absynt, malinojeżyna.
Nuty serca: jaśmin wielkolistny, kwiat pomarańczy, kawa.
Nuty bazy: drzewo sandałowe, lukrecja, wanilia.