Jak podróżuje Twoja perfumetka

I kolejny temat z odkrywający tajemnice naszych odlewek. Tym razem opowiemy Wam o podróży perfumetek.


O jakiej podróży mowa? Dementujemy od razu wszelkie nasuwające się odpowiedzi. Nie wysyłamy naszych perfumetek na wakacje i nie fundujemy ich wczasów typu All Inclusive. Jedyna i ta najważniejsza życiowa podróż jaką wykonują prowadzi z naszego magazynu do Was, Klientów. Opowiemy Wam teraz w jaki sposób dbamy o to, żeby ta podróż przebywała dla perfumetki w naprawdę komfortowych warunkach.

Bezpieczeństwo podróży

Jak już wiecie z poprzednich tekstów. W naszym sklepie oferujemy dwa typy pojemników na odlewane perfumy: szklane fiolki z atomizerami oraz perfumetki ozdobne. Oba te naczynia (zwłaszcza szklane fiolki) potrzebują odpowiedniej ochrony w trakcie transportu. Z tego względu po przygotowaniu zamówienia rozpoczynamy proces zabezpieczania fiolek przed włożeniem ich do paczki. W tym celu każdą z perfumetek owijamy pianką poliuretanową.

pakowanie01pakowanie02

 

Dodatkowo perfumetkę lub zestaw perfumetek wkładamy do koperty bąbelkowej. W taki sposób zabezpieczone odlewki perfum mogą zostać umieszczone w solidnej kartonowej paczce.pakowanie03

pakowanie04

Dzięki takiemu potrójnemu zabezpieczeniu macie gwarancje tego, że zapachy trafią do Was w nienaruszonym stanie. A same perfumetki podróżują w komfortowych warunkach. Prawie jak business class tylko bez przekąsek.;)

Jeszcze pozostaje nam zamknięcie i oklejenie paczki i perfumetki mogą rozpoczynać podróż!

pakowanie05

pakowanie08pakowanie06

Sprawdzeni przewoźnicy

Jak doskonale wiesz w przypadku wszelkiego typu wyjazdów bardzo ważny jest przewoźnik, czyli firma, która ma nas zawieźć z punktu A do punktu B. Istotne jest,  żebyśmy w trakcie takiej podróży bezpiecznie i szybko  zostali dowiezieni na czas. A taki standard usług gwarantują tylko i wyłącznie doświadczeni i uznani przewoźnicy. Z tego też powodu nasze perfumetki powierzamy sprawdzony firmom, których jakość usług zweryfikowaliśmy wcześniej. Perfumetki, w zależności od opcji jaką wybierzecie,  mogą zostać wysłane Pocztą Polską, kurierem GLS albo dostarczone bezpośrednio do paczkomatu inPost.

pakowanie07

Na miejsce i na czas

Perfumy dla klientów zaczynamy odlewać do fiolek zawsze w momencie potwierdzenia przyjęcia do realizacji zamówienia i zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Wszystkie zamówienia wykonujemy na bieżąco, ponieważ chcemy żeby klienci zawsze otrzymywali świeżo przygotowany towar. Następnie przekazujemy paczkę na pocztę lub w ręce kuriera.

Bez względu na to jaką opcję wybierzecie,  macie pewność, że  paczka dojdzie do Was w ciągu 2-3 dni roboczych od dat nadania. A niekiedy nawet na drugi dzień po złożeniu zamówienia!

A po wysłaniu z naszego magazynu perfumetka po krótkiej i przyjemnej  podróży trafia do już do Was.  Zatroszczcie się o nią mocno!

Fiolki szklane Odlewki perfum