Chloe Nomade

Wyrusz w podróż z Chloe Nomade

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przedstawić Wam perfumy, przez które przemawia pasja, siła oraz przekonanie, że  każda z Was może być Panią swojego życia. Ciesz się chwilą nie zmieniając wszystkiego o 360°.

Siła kobiet drzemie w potężnej marce

Pierwsze zapachy od Chloe pojawiły się na rynku już w 1975r.! Początkowo nikt nie wróżył jej tak świetlistej kariery. Była zwyczajną egipską krawcową, która w przeciągu chwili porzuciła swoje dotychczasowe życie i wyjechała do Francji. A tam założyła firmę, która początkowo produkowała jedynie ubrania. Swoją popularność zawdzięcza nowemu podejściu do mody. Powojenny świat charakteryzował się szarymi, sztywnymi materiałami. Natomiast Gaby Aghion zdecydowała się na kobiece, miękkie, romantyczne ubrania. Przez te lata od kiedy istnieje marka Chloe jej perfumy i ubrania charakteryzują się cechami, które Gaby wprowadziła przed laty.

Chloe Nomade = śmiałość i odwaga

Zapach ten został zaprojektowany dla kobiet, które cenią sobie niezależność i przygodę. Chloe Nomade to perfumy, które nawiązują do takich kobiet jak Gaby Aghion – pełną temperamentu, ceniąca sobie wyzwania w życiu, gotową do przekraczania granic. Takie kobiety wiedzą, czego oczekują od życia, a przy tym są samodzielne i niezależne.

Kwiaty, owoce i drzewne nuty

Drzewna baza z dębowym mchem, słodkie nuty mirabelki oraz świeżej frezji to połączenie, które  tworzy ten fenomenalny zapach. Chloe Nomade stanowi przyjemne zaskoczenie – niezwykle delikatny, kobiecy flakonik, a wewnątrz perfumy dla pewnej siebie, odważnej, asertywnej i przebojowej kobiety.

 

Zachęcamy do wypróbowania tego nieprawdopodobnie nowoczesnego i delikatnego zapachu, który sprawdzi się zarówno w ciągu dnia, jak i na wyjątkowe wyjścia.